Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

Düz Mantık

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Misread

Number of posts : 14
Registration date : 2008-06-09

Düz Mantık Empty
PostSubject: Düz Mantık   Düz Mantık EmptyMon 9 Jun - 2:57

Düz Mantık 2004 yılında pekte hevesli olmayan kendi tıkırında 3 gencin kurduğu bi punk grubudur. Kurulduğu günden beri yarım yamalak kendini geliştirmeye devam etmektedir.İlk demosu olan "tabi senin baban zengin"i yayınlamıştır. Dandik bi demo olan ilk demo vesilesi ile bir nebze tanınmıştır. öyle bir gruptur. Konser fln verir. Şarkı sözlerinde geyik olan ama içinde küçük anlamlar gizleyen birikime sahiptir.
2006da tek tük şarkılarını myspaceden yayarak belli bir birikime ulaşan grup 2007de ikinci demosu olan "evet" i çıkamış idir. demoyu www.soundclick.com/duzmantik ve www.myspace.com/duzmantik adreslerinden dinleyebilir daha fazla bilgiyi oralardan edinebilirsiniz

grubu artık emre de cok seviyo Very Happy favori sarkımı söylicek olsam tüm demolarını yazardım tüm sarkıları cok güzel...ayrıca izmirde izmir sikko punk, alsancak punk diye tanınırlar..

yanından hic ayrılmam bitlerim sana gecsin diye, seni öldürsün diye talimat veririm remziye
Back to top Go down
daphne

Female Number of posts : 75
Registration date : 2008-05-28

Düz Mantık Empty
PostSubject: Re: Düz Mantık   Düz Mantık EmptyMon 9 Jun - 3:33

ya bayılıyorum bu gruba yau Very Happy benı de pomex alıstırdı baska bikaç punk gruplarına baktım yine düz mantık gibisi yok be Very Happy
Back to top Go down
Misread

Düz Mantık Empty
PostSubject: Re: Düz Mantık   Düz Mantık EmptyMon 9 Jun - 3:52

hıı sevindim. cok sempatikler ya izmirli oldugumdan onlarla tanısma fırsatım oldu Very Happy hic konusamadım paso güldüm..zaten o sarkı sözlerini nasıl yazdıkları da belli oldu hepsi aralarında olan espriler Very Happy
Back to top Go down
Misafir
Guest

Düz Mantık Empty
PostSubject: Re: Düz Mantık   Düz Mantık EmptyMon 9 Jun - 5:02

bunlarin hepsi palavra benim asil munasebetim oldu senin ananla xD
Back to top Go down
Misread

Düz Mantık Empty
PostSubject: Re: Düz Mantık   Düz Mantık EmptyMon 9 Jun - 13:05